X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

خبرنگارزن مستقل

یکماه گذشت اما:


یکماه گذشت اما:

   جسد  یکی از جان باختگان سقوط بالگرد  سکوی نفتی امیر کبیر  کشف نشده است

بهشهر- خبرنگار وارش

هفتم آذر ماه 1395یک فروند بالگرد ام ای ۱۷ (MI17) متعلق به هوا فضای سپاه پاسداران در دریای خزر سقوط کرد وپنج  سرنشین آن کشته شدند در همین رابطه  خالق سجادی فرماندار بهشهر گفته است: جسد یکی از سرنشینان هنوز پیدا نشده است.

به گزارش وارش در پی سقوط  بالگرد متعلق به شرکت نفت‌خزر و سکوی نفتی امیرکبیر در ماه گذشته که منجر به جان باختن 5 تن شد متاسفانه هنوز پیکر  علی مرداسی یکی از جانباختگان این حادثه یافت نشده است.

اطلاعات تکمیلی در این رابطه  اشاره می کند که بالگرد ام ای ۱۷  (MI17) متعلق به هوا فضای سپاه پاسداران  بوده است که  در اختیار شرکت نفت خزر مستقر در  قسمت شمالی شهرستان بهشهر بوده و عملیات پرواز را انجام می داده است .در طی این حادثه که در ساعت 4:30 بامداد هفتم آذر ماه  رخ داد؛ 5 تن از سر نشینان این بالگرد به نامهای  خلبان سرهنگ بازنشسته سید حسن محمدی کهنگی،خلبان دوم سرهنگ پاسدار غلامرضا میرزایی،مهندس پرواز سرهنگ بازنشسته رضا سنقری،سرهنگ بازنشسته مهندس حسین جعفرزاده و علی مرداسی از کارکنان شرکت نفت خزر جان خود را از دست دادند .

همانگونه که در گزارش آمده است یکی از این جانباختگان علی مرداسی اهل ایذه خوزستان نام  داشت که به دلیل عارضه قلبی توسط بالگرد در حال  انتقال به مراکز درمانی بود و  با  سقوط  بالگرد و جان باختن تمامی سرنشینان آن دچار سانحه شده و هنوز جسد وی یافت نشد.

در همین رابطه ؛ خانواده وی  پس از گذشت بیش از یک ماه از این سانحه ، با مراجعه به فرمانداری بهشهر و دیدار با خالق سجادی فرماندار  این شهرستان خواستار پیگیری ماجرا و کشف پیکر علی مرداسی شدند و در خواست کردند که جستجو برای  پیدا کردن پیکر وی ادامه یابد.

روابط عمومی فرمانداری بهشهر در گفتگویی با خبرنگار وارش  از رسانه وارش خواست که این موضوع را اطلاع رسانی کرده و از تمامی شرکت های ساحلی مستقر در کنار دریای خزر ، شیلات و ماهی گیران بخواهند اگر اشیایی از باقی مانده بالگرد و یا پیکر علی مرداسی را یافت کردند فرمانداری بهشهر را در جریان این موضوع قرار دهند .

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)